poniedziałek, 21 kwietnia 2014

Zaczynamy :)

Dzień jak dzień :) Witam na mojim blogu o MARGONEM xD
To mój trzeci blog ALE pierwszy o MARGONEM :)
Tak co by tu powiedzieć... na margonem nazywam się: kolorowa moc mam 50level i gram na świecie Katahha nom i nwm gdzie expić więc porady w komętarzach (Jeżeli będą wg. jakieś!)
Dziśaj znaczy wczoraj było moje ulubione święto...
KICAŁKI ;*

Będą dłuższe te posty ale niestety moja ciocia ma urodziny więc muszę spadać ciał ;*